Disku SSD Samsung

Výměna pevného disku (HDD) za moderní a mnohem rychlejší disk SSD je nejlepší vylepšení pro počítače. Tyto úžasné zařízení zkracují dlouhou dobu čekáni, urychlují načítání programů a her a obvykle zrychlují práci počítače. Tyto disky SSD jsou sice velmi technologicky podobné, ale ne každý disk SSD je navržen stejně. Pracují různými rychlostmi a různými formacemi. Abychom to zákazníkům usnadnili, nabízíme vám seznam nejlepších 5 disků SSD, ze kterých si můžete vybrat.

1. Samsung 860 EVO SSD

Jedná se o aktualizovanou verzi velmi populárního modelu Samsung 850 EVO, který byl uveden na trh v roce 2014. Disk Samsung 860 EVO SSD se dostal na povrch v roce 2018. K předchozí funkci toho není mnohem více, ale stále je SSD na vrcholu seznamu SSD pro většinu lidí.

Disku SSD Samsung
Disku SSD Samsung 860 EVO

Zařízení přenáší data spíše přes PCI-E jako přes tradiční SATA rozhraní. Tento 500 GB disk Samsung 860 EVO SSD je schopen přenést okolo 100 GB dat, aniž se přehraboval. Kromě toho je to skvělá kombinace ceny, výkonu a kapacity, která nemá obdoby pro většinu ostatních disků SSD.

2. Crucial P1 1TB NVMe

Rozhodující P1 se na druhou pozici umisťuje opravdu těžko. Pracuje paralelně s modelem Samsung 860 EVO. Jediný důvod, proč ho umístit na druhé místo, je ten, že se někdy nedokáže udržet při zatížení, když je kapacita úložiště plná.

Video: Crucial P1 1TB NVMe m.2 SSD – nejlepší levný NVMe SSD!

Přesto, pokud jde o pracovní zatížení při hraní, žádný SATA disk ho nepřekonal. Má úložnou kapacitu 1 TB a je kompatibilní s počítači, které mají sloty NVMe. Je levný, spolehlivý a rychlejší ve srovnání s jinými jednotkami SATA.

3. SanDisk Ultra 3D SSD 250 GB

Dalším zařízením, které se umístilo na nejvyšším seznamu SSD, je SanDisk Ultra 3D. Společnost SanDisk ve srovnání s 5-letou zárukou na zařízení Samsung zaostává za tříletou zárukou. V určitých situacích je ještě rychlejší než Samsung 360, ale to, co ho drží za sebou, je občasný krátký, bizarní pokles výkonu a kratší záruční doba. Je k dispozici v 250 GB, 500 GB, 1 TB a 2 TB.

4. Samsung 860 QVO

V kapacitách 2 TB a 4TB tento disk cenou překoná ostatních konkurentů. Je to velmi rychlý čtenář a rychlý spisovatel, dokud nemá bezplatnou mezipaměť. V kapacitě 2 TB je mnoho dalších, kteří ji mohou překonat rychlostí a cenovou dostupností.

Nabízí dostatek úložného prostoru s 5-letou zárukou. Společnost Samsung použila novou technologii na navržení tohoto disku SSD s kapacitou podobnou pevnému disku při zachování úžasné rychlosti disku SSD. Může přenášet velké množství dat, existují však omezení.

5. Adata XPG SX8200 Pro NVMe

Výkon tohoto disku SSD je prvořadý. Tato úžasně rychlá jednotka má při testech čtení a zápisu trvalý přístup a vykazuje lepší výkon než mnoho jiných na prvním místě v seznamu. Cena je navíc značně nízká.

Závěr

Výkon a rychlost počítače je hlavním problémem většiny lidí. Zejména ti, kteří se věnují hrám, nemohou snést nízké rychlosti. Zařízení SSD problém vyřešili. A při vývoji takových zařízení patří společnost Samsung mezi nejlepších výrobců.

Příspěvky ze stejné kategorie:

By admin